Lawendowe hafty


Witam , jak Wam minął weekend ?
 Mam nadzieję że cieszyliście się piękną wiosenną pogodą tak jak my .
Była wypita kawka na tarasie w akompaniamencie ptasich treli , 
W sobotę zaliczyliśmy wycieczkę rowerową , a w niedzielę cały dzień spacerowaliśmy po górkach .
Było cudownie ! 
Może to bardzo długą zimę , wiosna zrekompensuje nam , słońcem i wysoką temperaturą , 
bo na razie zapowiada się całkiem dobrze :)

Mam dziś do pokazania kolejną porcję haftów .
Uszyłam niewielkie woreczki z motywem lawendy i monogramem .






Wyhaftowałam uroczego ażurowego ptaszka . 


 Uszyłam też okrągłą poduszkę ozdobioną piękną literą K jak Klementynka . 
Jak uszyć okrągło podusie ,
 bardzo ładnie opisała Bianka w swoim poście „Poduchy na okrągło” ( tu )







Taką śliczną Klementynkę - anielinkę udało mi się wygrać w candy 
u Anetki 
Jest cudowna ! Zakochałam się w niej jak mała dziewczynka :) 
Zapraszam do Pracowni Foggi, bo kolejny raz jest okazja wygrać równie piękną Anielinkę .


Anetko
BARDZO DZIĘKUJĘ ! 

Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających :) 
Pa !

Cat-arzyna