Witam , jak Wam minął weekend ?
Mam nadzieję że cieszyliście się piękną wiosenną pogodą tak jak my .
Była wypita kawka na tarasie w akompaniamencie ptasich treli ,
W sobotę zaliczyliśmy wycieczkę rowerową , a w niedzielę cały dzień spacerowaliśmy po górkach .
Było cudownie !
Może to bardzo długą zimę , wiosna zrekompensuje nam , słońcem i wysoką temperaturą ,
Może to bardzo długą zimę , wiosna zrekompensuje nam , słońcem i wysoką temperaturą ,
bo na razie zapowiada się całkiem dobrze :)
Mam dziś do pokazania kolejną porcję haftów .
Uszyłam niewielkie woreczki z motywem lawendy i monogramem .
Wyhaftowałam uroczego ażurowego ptaszka .
Uszyłam też okrągłą poduszkę ozdobioną piękną literą K jak Klementynka .
Jak uszyć okrągło podusie ,
bardzo ładnie opisała Bianka w swoim poście „Poduchy na okrągło” ( tu )
Taką śliczną Klementynkę - anielinkę udało mi się wygrać w candy
u Anetki
Jest cudowna ! Zakochałam się w niej jak mała dziewczynka :)
Zapraszam do Pracowni Foggi, bo kolejny raz jest okazja wygrać równie piękną Anielinkę .
Anetko
BARDZO DZIĘKUJĘ !
Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających :)
Pa !
Cat-arzyna







